12075

Školní knihovna

Školní knihovna má k 12.9. 2016 celkem přes 4000 knih. Najdete mezi nimi jak encyklopedie, tak i řadu dalších publikací pro naše nejmenší, tedy prvňáčky, ale na své si přijdou i ostatní žáci. V knihovně je možné najít také pedagogickou literaturu.

Knihovna slouží nejen k zapůjčení vybraných knih, ale také k pořádání různých výukových programů, při kterých žáci se svým učitelem pracují s knihou v rámci vyučovací hodiny. V době polední přestávky zde naleznou útočiště také žáci druhého stupně naší školy, kteří čekají na odpolední vyučování. Pro všechny žáky jsou zde k dispozici tři počítače, skener, tiskárna a kopírka, vše je možné využívat pro zpracování domácích úkolů, referátů a podobně.

Průběžně se na školním webu můžete seznamovat s novinkami v knihovně. Prostřednictvím důvěrníka Knižního klubu nakladatelství Albatros a Fragment, D. Moravcové, si můžete pravidelně objednávat zajímavé knihy za zvýhodněné ceny.

VÝPŮJČNÍ DOBA

Pondělí 13.15 - 14.15  V. Zelenková